Tania taksówka 

Zdecydowanie najlepszym środkiem transportu na lotnisku albo na imprezę jest taksówka. Jazda własnym samochodem osobowym na przyjęcie na nieszczęście zawsze znaczy konieczność wyznaczenia kierowcy. Impreza na której nasza druga połówka nie może zamoczyć ust w alkoholu jest zwykle nieudana, dlatego warto zainwestować własne środki finansowe w taksówkę.

Na tą wyjątkową okazję, ten jeden raz zdecydowanie możecie zdecydować się na zamówienie taksówki. Aktualnie koszt przejazdu taksówką, wręcz w taryfie nocnej nie jest zbyt kosztowne. Taxi Havana oferuje bardzo niską taryfę dla konsumentów, a szczególnie dla stałych klientów. Warto zapisać sobie numer telefonu do tej korporacji, gdyż korzystanie z usług jednej firmy rzeczywiście się opłaca. Dla stałych klientów zawsze przewidziane są dodatkowe rabaty za przejazdy, z których na pewno nie raz będziecie skorzystać. 
Podczas zagranicznych wakacji w tropikalnych miejscowościach warto również poruszać się taksówkami. W obcym, dużym mieście dość nieprosto jest nam się znaleźć, w szczególności w trakcie pierwszych dni naszej wycieczki. Warto jednakże z uwagą sprawdzać firmy taksówkarskie, gdyż niestety to właśnie taksówkarze najczęściej oszukują turystów. Havana Taxi jest zdecydowanie najbardziej polecaną korporacją na Kubie przez Europejczyków. O ile poszukujecie rewelacyjnego i dość taniego transportu na Kubie, to warto zapisać sobie lokalny numer telefonu tej firmy. Za przysłowiowe grosze taksówkarz każdorazowo dowiezie was we wskazane miejsce znajdujące się na Kubie. 

Więcej: Havana Taxi.